Skip to content Skip to footer


Užsakymams nuo 45 EUR pristatymas - nemokamas!

Dažniausiai užduodami klausimai

 
1. Kur gaminama Jūsų produkcija? Mūsų produkcija gaminama sertifikuotose EU maisto pramonės įmonėse pagal UAB „Food SPA“ užsakymą.
2. Kokie tai produktai? Spotless ir Spotless Fruit Mix – balkšvojo gysločio sėklų luobelių ir linų sėmenų mišinys su dumbliais ir prieskoniais (milteliai gėrimui). Spotless Snack – itin aukštos maistinės vertės ir 100 % natūralios sudėties užkandžių rutuliukai kasdienio mitybos raciono papildymui.
3. Kaip vartoti? Spotless ir Spotless Fruit Mix produkto 1 pakelį (9 g) suberkite į stiklinę, užpilkite geriamuoju vandeniu, išmaišykite ir išgerkite. Papildomai išgerkite stiklinę (apie 200 ml) vandens. Rekomenduojama vartoti po 1 pakelį dienos metu pasirinktinai.
Spotless Snack rutuliukus vartokite kaip užkandį išalkus, norint sveikos alternatyvos. Rekomenduojame neviršyti trijų rutuliukų per dieną. Papildomai išgerkite stiklinę vandens.
4. Kiek laiko reikia vartoti? Spotless ir Spotless Fruit Mix pakuotėje yra 28 pakeliai, rekomenduojamas kursas 28 dienos. Rutuliukus galite vartoti nuolat, pagal poreikį, kaip užkandį. Vartokite 1-3 vienetus per dieną, tuščiu skrandžiu, tarp valgymų.
5. Kuriam laikui užtenka vienos pakuotės? Spotless ir Spotless Fruit Mix pakuotėje yra 28 pakeliai, rekomenduojamas kursas 28 dienos. Spotless Snack pakuotėje yra 24 rutuliukai, kuriuos vartoti galite pagal poreikį – iki trijų rutuliukų per dieną.
6. Kokia yra nauda? Daug skaidulinių medžiagų, 100% natūralūs ingredientai, kalcio šaltinis, daug fosforo ir geležies, padeda palaikyti normalią virškinimo sistemos funkciją, suteikia sotumo jausmą.
7. Ar padeda nuo pilvo pūtimo ir vidurių užkietėjimo? Padeda palaikyti normalią virškinimo sistemos funkciją.
8. Ką reikia daryti, kad neatsirastų žarnyno problemos? Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.
9. Koks yra sėkmingiausias lieknėjimo receptas? Svarbu įvairi ir subalansuota mityba, sveikas gyvenimo būdas, pakankamo vandens ir skaidulinių medžiagų vartojimas.
10. Kuo Jūsų skaidulos skiriasi nuo kitų? Lietuviškas produktas pagamintas tik iš natūralių medžiagų, nejučiomis pradedama suvartoti mažiau kasdienio maisto, gaunama mažiau kalorijų ir kilogramai pamažu pradeda kristi visiškai sveikai, o organizmas papildomas ląsteliena!
11. Ar galima vartoti nėštumo/žindymo metu? Nėščioms ir žindančioms moterims, taip pat asmenims, kurie vartoja vaistus arba turi kokių nors sveikatos sutrikimų, prieš vartojant šį produktą dera pasitarti su gydytoju. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai neturėtų būti vartojami kaip maisto pakaitalai.
12. Ar galima vartoti vaikams? Vaikams vartoti nerekomenduojama.
13. Ar tinka vegetarams ir veganams? Taip, produktas tinka vartoti vegetarams ir veganams.
14. Ar produktas yra kaloringas? Spotless ir Spotless Fruit Mix pakelio svoris yra 9g, jame yra 29 kalorijos. Spotless Snack rutuliukas sveria 9 gramus, jame yra 22 kalorijos.
15. Ką reiškia rakto skylutės simbolis ant pakuotės? Simbolis „Rakto skylutė“ – valstybinis, nekomercinis, savanoriškai taikomas, pozityvus maisto produktų sudėties ženklas, skirtas padėti vartotojams lengviau rasti sveikatai palankesnius maisto produktus tarp kitų panašių produktų. „Rakto skylute“ pažymėti produktai turi kelis kartus mažiau riebalų, cukraus ir druskos bei daugiau maistinių skaidulinių medžiagų nei kiti panašūs tos pačios grupės maisto produktai.

Gaukite naujienas pirmieji!